Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Image

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat konusunda Gebze de kurulan ve Türkiyenin tüm illeri ve ilçesine hizmet vermiş bir firmayız. Firmamız her geçen gün kendisini geliştirerek, üstün standartlar üstünde hizmetlerini sürdürmektedir.

Özellikle Gebze Kocaeli ve hatta İstanbul semtleri dahil birçok büyük semtlerde binlerce kurumsal ve bireysel müşterimiz bulunmaktadır. Şehirler Arası Nakliyat hizmetimizde kurulduğumuz zamandan bu yana tamamen müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş olup kalite politikalarımız ile hizmetimizi devam ettiriyoruz.


Şehirlerarası Nakliye Hizmeti Nasıl Yapılır?

Şehirlerarası taşımacılık hizmeti uzmanlık ister. Bu konuda çalışma yapan firmanın tüm hizmet içeriğinin yasal olarak sizlere açık bir şekilde sunması gerekir. Gerekli taşımacılık belgelerine (k1 k3) sahip olan firmamız bu konuda profesyonel hizmet içeriği ile size yardımcı oluyor ve en iyi sonucu almanıza imkan tanıyoruz. Fiyat Politikamız Hizmet almak istediğiniz firmanın müşterilerine uygun ekonomik fiyat politikasını benimsemiş ve ödeme kolaylığı sağlaması gerekir. Nakliye fiyatları kat edilecek mesafe ve eşya azlık – çokluk durumuna göre değişiklik gösterir. Bundan dolayı bu hususa dikkat ederek seçimlerinizi yapmanızı öneririz.

Nakliyat Sigortası

Nakliye sigortalarının yaptırılmasını gerekli kılan bir durum yoktur. Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi sırasında, değerli eşya veya malzemeler haricinde sigorta yapılması olayı pek gerekli görülmemektedir.(çok hassas, antika veya elektronik cihazlar vb.). Fakat şehirler arası nakliyat hizmetlerinde, ev eşyası taşıma sigortası yapılmalıdır.

Uygun Şehirlerarası Nakliyat Fiyatı Nasıl Alabilirim?

Gebze nakliyat devamlı olarak şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Taşınmasını istediğiniz eşyaları nakliye firmasının belirlediği tarihte , tarihi nakliye firması belirlerler ise; Aynı yöne gidecek başka bir eşyayı da sizin eşyanız ile birleştirip maliyeti düşürüp daha uygun bir fiyat ile taşınmanızı sağlar.

Şehirler Arası Evden Eve Taşıma Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Eşyaların taşınacağı iki il arasındaki km mesafesine göre, eşya, kat durumuna ve ekstradan istenilen hizmetlere göre değişlik göstermektedir.

Şehirlerarası Nakliyat için Önceden Rezervasyon yaptırmalı mıyım?

Bütçenize daha uygun bir şehirlerarası nakliyat hizmeti ve fiyatı almak için önceden gün ayırtmanızı öneriyoruz.

Hasar durumunda ödemeyi kim yapıyor?

Olası bir kaza durumunda araçta medyadan gelen hasarı nakliyat sigortası ödemelerini anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi yapar, eşyaların araca taşınması sırasındaki hasarlar için firma kendisi karşılamaktadır.
Kurumsal Firmalara Depolama ve Nakliye Hizmeti

Zahmetli ve endişe verici bir süreç olarak kabul edilen şehirlerarası nakliyat algısını yıkmak üzere; yıllardan bu yana bu sorunlarınızdan kurtulmak için nakliye sektörüne giriş yapmış bulunmaktayız. Taşınma sürecinin, kaliteli ve profesyonel bir ekip ile yaptığınızda ne kadar rahat ve yormadan gerçekleştiğini göreceksiniz.

Müşteri memnuniyetini hedeflemekte ve çalışmalarını, buna uygun yüksek hizmet standartlarda yerine getirmekteyiz. Müşterilerin, talep ettikleri profesyonel çalışmayı yalnızca evden eve taşımalarda değil; bilakis diğer hizmetlerde de alabilmeleri için uluslararası taşımalar için paketleme, ofis, fuar, fabrika, okul ve hastane taşımacılığında kurumsal nakliyat firması olarak ve müşterinin bu süreçte ihtiyaç duyabileceği her türlü hizmeti öngörerek, eşya depolama alanında da hizmete başlamıştır. Gelişen yapısı içinde, çalışmalarına teknolojik alt yapıyı uyarlamış ve böylece verdiği hizmetin kalitesini yükselterek rakiplerinin önüne geçmeyi başarmıştır. Gerçekleştirilen bütün işlerin referans olduğunun bilincinde olup hem bireysel hem de kurumsal taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Evden eve nakliyat ve Şehirlerarası nakliyat sektörüne Gebze den başlayan Gebze Nakliyat; İstanbul, İzmir, Bursa, Bilecik, Manisa, Kütahya, Eskişehir, Antalya, Çanakkale, Bolu, Ankara, Aksaray, Kayseri, Niğde, Adana ve diğer bütün illerinde ve ya ilçelerince şubeler açarak, kurumsal nakliyat ve depolama hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetinde, taşıması yapılan eşyaların hem maddi hem de manevi değeri olduğunun bilincinde olarak taşımasını yapıyoruz. Değişen iş koşullarından dolayı zamanı olmayan müşterilerimizin taşıma sırasında karşı karşıya kalacakları sökme, paketleme, kurulum ve tekrardan yerleştirme işlerini de müşterilerin yerine biz gerçekleştirmekteyiz. Bu sürede içerisinde vaktini ve enerjisini kaybetmeyen sizler, bu sayede kalan zamanınızı sevdikleriniz ile geçirebilirsiniz. Şehirlerarası nakliyat firması olarak sunduğumuz hizmetler sayesinde, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunan firmaların nakliyat işlemlerini; geniş araç kapasitesi ve yetkin personeli ile yerine getirmektedir. Müşteri memnuniyeti hedefleyen ve ulaşılabilir kaliteyi amaçlayan Gebze Nakliyat firmamız ile rahat bir taşıma işlemi gerçekleştirebilir ve profesyonel bir firma ile çalışmanın verdiği güven ve mutluluk sayesinde eşyalarınızın sağlamlığından emin olabilirsiniz.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar


Şehirlerarası nakliyat hizmeti ile sektör içerisinde hizmet veren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasından bir seçim yapacağınız sırada kurumsal olan firmayı seçmeye özen gösterin. Bu sayede sağlıklı bir seçim yapmış olursunuz. Özellikle evinizi farklı bir şehre taşımak istediğinizde size bu konuda yardımcı olacak firmanın geniş çaplı bir hizmet sunuyor olmasını göz ardı etmeyiniz. Evden eve nakliyat hizmetinde eşyaların paketlenmesinden yeni evinize kadar taşınması uzmanlık gerektiren bir konudur. Eşyaların hasar almadan taşınması ve mevcut kata çıkarılması gerekir. Gebze Nakliyat Firması alanında uzman kadrosu ile size yardımcı olacak ve sorunsuz bir şekilde taşınma imkan sağlayacaktır.

Firma Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Taşıma firması ararken mutlaka aşağıdaki detaylara dikkat edin.
• Taşıyıcı firmanın yasal hizmet sunması gerekir.
• Müşteri memnuniyetine önem vermesi gerekir.
• Ekonomik fiyat politikasını benimsemelidir.
• Hızlı ve güvenilir hizmet sunması gerekir.
• Sigortalı taşıma hizmeti vermesi lazım.
• Paketleme işlemini profesyonel bir şekilde yapmalıdır.
• Daha önce yapmış olduğu işlerin referansını isteyin.
• İnternet üzerinden hakkında herhangi bir şikayetin olmaması lazım.
Bu noktalara dikkat edebilir ve ilgili nakliye firması ile yeni evinize rahat bir şekilde taşınma sağlayabilirsiniz. Şehirlerarası nakliyat firması alacağınız hizmeti yazılı olarak alabilir ve bir sözleşme ile resmileştirebilirsiniz. Taşınma tarihi ve taşınacak eşyanın durumu ve fiyat bilgisi gibi tüm detaylar sözleşmede yer alır.

Ofis taşıma

Ofis taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti almak için irtibata geçin

Nasıl Çalışır ?

1

Hizmet Seçimi Yapın

2

Önceki Taşımalara Göz Atın

3

İrtibata Geçin

Referanslar